امکان ارسال 1 روزه سفارشات در مناطق 22 گانه شهر تهران حتی در تعطیلات نوروزی نیز میسر خواهد بود.

جهت تکریم شما مشتریان عزیز کلیه سفارشات بالاتر از ۱۲۰ هزار تومان در سراسر ایران سیستم ارسال رایگان در فروشگاه اینترنتی نیلوکس راه اندازی شده است. بدیهی است در زمان های خاص اگر بصورت مقطعی این قاعده تغییر پیدا کند در صفحه اصلی سایت اطلاع رسانی لازم صورت می پذیرد. کلیه سفارشات خارج از مناطق ۲۲ گانه شهر تهران از طریق پست جمهوری اسلامی ایران تحویل خواهد شد. اطلاعات بسته پستی شما پس از تحویل به پست از طریق همکاران ما در نیلوکس اطلاع رسانی خواهد شد. نیلوکس موظف است کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده طبق شرایط برای خریدار ارسال کند. در صورت ارسال کالا با استفاده از شبکه پستی، “نیلوکس” مسئولیتی در قبال آسیب دیدن محصول به دلیل جا به جایی نادرست توسط شرکت پست ندارد. برای جلوگیری از هرگونه ابهام در زمان تحویل مرسوله، کالای سفارش داده شده را از لحاظ سلامت فیزیکی و همخوانی مشخصات مندرج در فاکتور با محصول، مورد بازدید قرار دهید.

 

 

نکته: در صورت تحویل گرفتن کالای معیوب توسط مشتری، نیلوکس هیچ گونه مسئولیتی در این خصوص نمی پذیرد و مرسوله مذکور از قاعده ضمانت ۷ روزه بازگشت مستثنی می شود.

 

اگر در زمان تحویل مشخص شود کالای ارسالی با سفارش کاربر همخوانی ندارد نیلوکس متعهد می شود تا نسبت به تعویض کالای مذکور اقدام کند. اگر در خصوص ارسال رایگان در فروشگاه اینترنتی نیلوکس نکته مبهمی در ذهن شماست شرایط و ضوابط ما را مطالعه و یا با کارشناسان ما در بخش پشتیبانی در تماس باشید.

 

 

نیلوکس؛ تجربه ای لوکس

 

felis id, consectetur Donec elit. quis, adipiscing suscipit ut

منو اصلی