سبد خرید 0

ارسال در نیلوکس

مشاهده کلاس های ارسال 

cart

نکته: در صورت تحویل گرفتن کالای معیوب توسط مشتری، نیلوکس هیچ گونه مسئولیتی در این خصوص نمی پذیرد و مرسوله مذکور از قاعده ضمانت ۷ روزه بازگشت مستثنی می شود.

اگر در زمان تحویل مشخص شود کالای ارسالی با سفارش کاربر همخوانی ندارد نیلوکس متعهد می شود تا نسبت به تعویض کالای مذکور اقدام کند. اگر در خصوص ارسال سفارشات در فروشگاه اینترنتی نیلوکس نکته مبهمی در ذهن شماست شرایط و ضوابط ما را مطالعه و یا با کارشناسان ما در بخش پشتیبانی در تماس باشید. 

نیلوکس؛ تجربه ای لوکس

کلاس ارسال رایگان

ارسال رایگان به سراسر کشور

جهت تکریم شما مشتریان عزیز کلیه سفارشات بالاتر از 200 هزار تومان در بازه زمانی 5 روز کاری به سراسر ایران بدون پرداخت هزینه و بصورت رایگان ارسال خواهد شد.

کلاس ارسال رایگان

کلاس ارسال فوری

ارسال فوری

کالاهایی که در این کلاس حمل قرار می گیرند، در مناطق 22 گانه شهر تهران همه روزه و در بازه زمانی 17 الی 22 توسط پیک نیلوکس تحویل خواهند شد. همچنین برای مرسوله های خارج از مناطق 22 گانه شهر تهران تا 24 ساعت کاری و از طریق پست پیشتاز سفارشات ارسال خواهد شد.

نکته: این کلاس حمل مختص سفارشاتی ست که تا ساعت 18 آن روز به ثبت رسیده باشد.

کلاس ارسال فوری

کلاس ارسال V.I.P

ارسال سریع کالا

کالاهایی که در این کلاس حمل قرار می گیرند، 24 ساعت کاری پس از ثبت سفارش ارسال می شوند. در مناطق 22 گانه شهر تهران توسط پیک نیلوکس و برای خارج از شهر تهران از طریق پست سفارشی مرسوله ها تحویل خواهند شد.

کلاس ارسال V.I.P

کلاس ارسال ویژه

ارسال ویژه

کالاهایی که در این کلاس حمل قرار می گیرند، 1 تا 3 کاری پس از ثبت سفارش ارسال می شوند. در مناطق 22 گانه شهر تهران توسط پیک نیلوکس و برای خارج از شهر تهران از طریق پست سفارشی مرسوله ها تحویل خواهند شد.

کلاس ارسال ویژه

ارسال عادی

ارسال مدت دار کالا

کالاهایی که در این کلاس حمل قرار می گیرند، 3 تا 5 روز کاری پس از ثبت سفارش ارسال می شوند. در مناطق 22 گانه شهر تهران توسط پیک نیلوکس و برای خارج از شهر تهران از طریق پست سفارشی مرسوله ها تحویل خواهند شد.

ارسال عادی

* وضعیت سفارش شما پس از ارسال از طریق همکاران ما در پنل کاربری اطلاع رسانی خواهد شد. از این رو می توانید با مراجعه به بخش سفارشات من در فروشگاه نیلوکس مرسوله خود را کنترل کنید. همچنین با مراجعه به قسمت پیگیری سفارش، و وارد کردن اطلاعات ورود، سفارشات شما قابل رهگیری خواهد بود.

به جهت کنترل مرسوله های پستی می بایست از طریق پرتال پستی اقدام کنید. بدین طریق که با استفاده از کد رهگیری که در قسمت اطلاعات هر سفارش نمایش داده می شود، وارد پرتال پستی شوید تا اطلاعات مربوط به رهگیری سفارشات خود را مشاهده کنید.

مامور ارسال، موظف است کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده به خریدار تحویل دهد. در صورت ارسال کالا با استفاده از شبکه پستی، “نیلوکس” مسئولیتی در قبال آسیب دیدن محصول به دلیل جا به جایی نادرست توسط شرکت پست ندارد. برای جلوگیری از هرگونه ابهام در زمان تحویل مرسوله، کالای سفارش داده شده را از لحاظ سلامت فیزیکی و همخوانی مشخصات مندرج در فاکتور با محصول، مورد بازدید قرار دهید.

Shipping
برگشت به بالا
0