0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

مشاهده کلاس های ارسال 

cart

 

نکته: در صورت تحویل گرفتن کالای معیوب توسط مشتری، نیلوکس هیچ گونه مسئولیتی در این خصوص نمی پذیرد و مرسوله مذکور از قاعده ضمانت ۷ روزه بازگشت مستثنی می شود.

اگر در زمان تحویل مشخص شود کالای ارسالی با سفارش کاربر همخوانی ندارد نیلوکس متعهد می شود تا نسبت به تعویض کالای مذکور اقدام کند. اگر در خصوص ارسال سفارشات در فروشگاه اینترنتی نیلوکس نکته مبهمی در ذهن شماست شرایط و ضوابط ما را مطالعه و یا با کارشناسان ما در بخش پشتیبانی در تماس باشید. 

نیلوکس؛ تجربه ای لوکس

 

 

* وضعیت سفارش شما پس از ارسال از طریق همکاران ما در پنل کاربری اطلاع رسانی خواهد شد. از این رو می توانید با مراجعه به بخش سفارشات من در فروشگاه نیلوکس مرسوله خود را کنترل کنید. همچنین با مراجعه به قسمت پیگیری سفارش، و وارد کردن اطلاعات ورود، سفارشات شما قابل رهگیری خواهد بود.

به جهت کنترل مرسوله های پستی می بایست از طریق پرتال پستی اقدام کنید. بدین طریق که با استفاده از کد رهگیری که در قسمت اطلاعات هر سفارش نمایش داده می شود، وارد پرتال پستی شوید تا اطلاعات مربوط به رهگیری سفارشات خود را مشاهده کنید.

مامور ارسال، موظف است کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده به خریدار تحویل دهد. در صورت ارسال کالا با استفاده از شبکه پستی، “نیلوکس” مسئولیتی در قبال آسیب دیدن محصول به دلیل جا به جایی نادرست توسط شرکت پست ندارد. برای جلوگیری از هرگونه ابهام در زمان تحویل مرسوله، کالای سفارش داده شده را از لحاظ سلامت فیزیکی و همخوانی مشخصات مندرج در فاکتور با محصول، مورد بازدید قرار دهید.

Shipping
نیلوکس

تجربه ای لوکس در خرید اینترنتی...

  • بله. شما می توانید با ارسال مشخصات خود از قبیل: نام، نام خانوادگی، شماره همراه، ایمیل، آدرس و کدپستی و همچنین مشخصات و تعداد محصول مدنظر خود، نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید.
  • شما می توانید پس از تحویل کالا در صورت نقص و یا عدم تطابق، تا 7 روز کالای مورد نظر خود را عودت دهید.
SocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocial
0