امکان ارسال 1 روزه سفارشات در مناطق 22 گانه شهر تهران حتی در تعطیلات نوروزی نیز میسر خواهد بود.

به نیلوکس خوش آمدید...

درباره نیلوکس...

با توجه به گسترش و دسترسی افراد بیشتر به اینترنت و فضای مجازی، تجارت‌های سنتی به مرور زمان جای خود را به نسخه‌های نوین‌تر تجارت یعنی تجارت الکترونیک می‌دهند و تجارتی که در آن نیاز بود برای خرید یک جنس به مغازه‌ها و فروشگاه‌ها مراجعه کنید، کم کم در حال منسوخ شدن است. “فروشگاه اینترنتی نیلوکس” با توجه به شناخت علائق مشتریان خود اقدام به ارائه کالا یا خدمات گسترده ای می نماید که بتواند رضایت شما عزیزان را جلب نماید. محصولاتی که در این فروشگاه عرضه می شود از لحاظ کیفی دارای اصالت هستند و با توجه به اینکه برخی اقلام ممکن است در کشور چین تولید شوند اما تا قبل از تایید و کنترل کیفیت به شما کاربران محترم معرفی نخواهد شد. نکته حائز اهمیت در توسعه تجارت الکترونیکی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان کاربران خدمات الکترونیکی می باشد. در ایران مرکز توسعه تجارت الکترونیکی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الکترونیکی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در کشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الکترونیکی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌که مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌که سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند کرد و حقوق مصرف کنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می کنند. با توجه به اخذ نشان نماد اعتماد الکترونیکی و همچنین نشان طلایی ساماندهی پایگاه های اینترنتی از سوی مراکز مربوطه؛ اصالت این فروشگاه برای کاربران محسوس می باشد. شما کاربران می توانید با اطمینان نسبت به ثبت سفارش در این فروشگاه اقدام کنید و کارشناسان ما متعهد می شوند تا در جهت جلب رضایت شما تمامی تلاش خود را بکار گیرند. پاسخگویی به شما مشتریان محترم از اهم اهداف ما در این مجموعه می باشد و شما از طریق راه های ارتباطی موجود در بخش تماس با ما می توانید با “نیلوکس” در ارتباط باشید.

بالغ بر۱میلیون

محصول اماده فروش

۴عدد

فروشنده فعال

بالغ بر۱۰تومان

در ماه فروش خواهید داشت

تغییرات فروشگاه ما در طول تاریخ

فروردین ۱۳۹۱
شروع فعالیت بصورت غیر رسمی و با استفاده از متد سنتی کسب و کار در فروش انواع عطریات
خرداد ۱۳۹۲
ارتقا سطح کیفی محصولات و خدمات و همچنین افزودن فیلد کاری شاخه لوازم آرایشی و بهداشتی به عطریات
بهمن ۱۳۹۳
با توجه به افزایش میزان فروش و ارتقا سطح سودآوری برآن شدیم که میزان فروش محصولات را از روش سنتی به روش جدید در کسب و کارهای اینترنتی ارتقا دهیم.
شهریور۱۳۹۴
تهیه پلان تجاری(بیزنس پلن) در خصوص افزایش بهره وری و همچنین آغاز تحقیق و طراحی پلتفرم فروش در بستر وب که منجر به طراحی وبسایت گردید. طراحی و راه اندازی اپلیکیشن های موبایلی و ایجاد سازوکاری جهت دسترسی کاربران به این امکانات
فروردین ۱۳۹۵
اخذ مجوزهای لازم در حوزه کسب و کار اینترنتی و دریافت نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، همچنین دریافت نماد طلایی ساماندهی پایگاه های اینترنتی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که منجر به شروع فعالیت رسمی نیلوکس از این تاریخ شد.
تیرماه ۱۳۹۷
ارتقاء مجوز فعالیت با عنوان "فروشگاه های بزرگ غیر زنجیره ای" و راه اندازی سیستم چند فروشندگی که می توان در این سیستم از فروشنده های مختلف به جهت همکاری بالقوه استفاده کرد.
مردادماه ۱۳۹۸
تغییر اساسی در پلتفرم سایت و راه اندازی پلن همکاری در فروش که باعث افزایش بازدید و همچنین افزایش میزان فروش خواهد شد.
vulputate, ante. Aenean felis leo. Phasellus leo ut tristique nec

منو اصلی