دستیابی به ترافیک و فروش بیشتر در سایت و کسب درآمد بیشتر…

فروشگاه‌هایی که در وبسایت خود برای یک محصول چندین فروشنده‌ی مختلف دارند، درآمد بسیار بیشتری کسب می‌کنند، چون روی هر فروش یک کمیسیون به دست می‌آورند و طبیعتاً تامین کنندگان محصولات هم فروش بیشتری خواهند داشت و این مسله یه معامله دوسر سود محسوب خواهد شد. هر چه تعداد فروشنده‌ها بیشتر باشد، میزان فروش بیشتر خواهد بود و در مقابل میزان سوددهی فروشگاه ها نیز افزایش خواهد یافت. این روش یک چرخه‌ی پربازده است؛ فروشنده‌ها ترافیک و فروش به ارمغان می‌آورند و جایگاه بهتری پیدا می‌کنند، در نتیجه فروشنده‌های بیشتری تمایل خواهند داشت تا محصولاتشان را بر روی پلتفرم سایت به فروش برسانند. این عوامل همگی به شما کمک می‌کند تا راحت‌تر درآمدزایی کنید.

در حال حاضر نیلوکس ترتیبی داده که با چند کلیک ساده می‌توانید بروی سایت فروشگاه یک پنل فروشندگی بسازید که از آن طریق می توانید محصولات، سفارش‌ها، کمیسیون  ها و… را مدیریت کنند.

بدین منظور پس از ثبت نام مانند تصویر ذیل، از دو قسمت به گزینه “فروشنده شو” دسترسی خواهید داشت.

 

پس از ورود به پنل “فروشنده شو” مانند تصویر ذیل، کلیه اطلاعات درخواستی را تکمیل و روی گزینه “فروشنده شوید” در انتهای صفحه کلیلک کنید.

  

تبریک می گوئیم… در حال حاضر شما فروشنده نیلوکس شدید. البته شروع همکاری با نیلوکس مستلزم تاییدیه از سوی مدیران فروش است، که هماهنگی های لازم در خصوص صدور گواهی فوق با شما صورت خواهد گرفت. مانند تصویر ذیل بروی گزینه انتخاب شده کلیک کنید تا پنل فروشندگی خود را مشاهده کنید.

 

در پنل فروشندگان آیتم هایی وجود دارد که در ادامه به تعریف همه آن ها خواهیم پرداخت.

  • با استفاده از گزینه “مشاهده فروشگاه” شما می توانید کلیه محصولاتی که در فروشگاه به معرض دید کاربران گذاشته می شوند را ببینید. این گزینه فقط فروشگاه را از نگاه یک کاربر به شما نمایش خواهد داد و شما برای اعمال هرگونه تغییری در وضعیت محصولات از این ناحیه هیچ گونه دسترسی نخواهید داشت. در ادامه به چگونگی اعمال تغییرات در اطلاعات محصول خواهیم پرداخت.
  • نام پنل دسترسی که در حال حاضر پیش رو دارید”پیشخوان” است. شما در هرقسمت از این پنل با کلیک بروی این گزینه صفحه فعلی را خواهید دید. در صفحه فوق کلیه اطلاعات آماری نیز به شما فروشنده محترم نمایش داده خواهد شد. میزان درآمد، آمار فروش ماهانه، بازدید صفحات، سفارشات، افزودن و ویرایش محصولات و به طور کلی هر نوع تغییری در این پنل صورت می گیرد.
  • قسمت محصولات مربوط به افزودن و یا ویرایش اطلاعات محصولات شما می باشد.
  • از بخش سفارشات کلیه سفارشات مشتریان برای شما قابل روءیت است.
  • کدهای تخفیف که در مناسبت های خاص از سوی فروشگاه اعلام می شود در این قسمت تنظیم خواهد شد. شما می توانید هر کد را به تفکیک ایجاد کرده و برای هریک سطوح دسترسی مختلف تعریف کنید.
  • در بخش گزارشات آمار کلی از فروش بصورت روزانه و ماهانه، تعداد اقلام خریداری شده، میزان کد تخفیف های استفاده شده و کلیه اطلاعات وجود خواهد داشت که شما می توانید یک گزارش تحلیلی در دسترس داشته باشید.
  •  کلیه تیکت ها و نقطه نظراتی که برای شما صادر شده در قسمت بررسی قابل روءیت است.
  • آیتم برداشت برابر توافق صورت گرفته از سوی مدیران نیلوکس با فروشگاه شما قابل تنظیم است.
 • با ورود به بخش تنظیمات قادر خواهید بود که تنظیماتی همچون اطلاعات فروشگاه که شامل بنر تبلیغاتی، آدرس، لوکیشن فروشگاه، حساب بانکی، کلاس حمل، پروفایل شبکه های اجتماعی و اطلاعات مربوط به سئو فروشگاه هستند را اعمال کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی محصولات